SİYASET Haber Girişi : 09 Şubat 2017 15:43

Kars Valisi Rahmi Doğan'dan AK PARTİ ve MHP'ye ziyaret

Kars Valisi Rahmi Doğan, yaklaşan referandum sürecinden önce AK Parti Kars İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne ziyarette bulundu.

Kars Olay-Vali Doğan, yeni anayasa sürecinde yapılacak olan referandum öncesi AK Parti Kars İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığını ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi. 

AK Parti Kars İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Vali Doğan’ı AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, parti yönetimi ve çok sayıda partili karşıladı. Uzun süre sohbet havasında gerçekleşen ziyaret sonrasında, Vali Doğan Milliyetçi Hareket Partisi'ne de iadeyi ziyarette bulundu. Rahmi Doğan'ı burada MHP Kars İl Başkanı Yaver Özcan ve yönetim kurulu üyeleri ve Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Güngör karşıladı. Burada da partililerle uzun süre sohbet eden Vali Doğan hatıra fotoğraflarıyla ziyaretini sonlandırdı.

AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın ve MHP Kars İl Başkanı Yaver Özcan Vali Doğan’a nazik ziyareti için teşekkürlerini sunarak, Kars’ın böyle bir valiye sahip olduğu için şanslı olduğunu hatırlattılar.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.