İşte Kars'ın Koronavirüs Haritası

Hayat Eve Sığar uygulamasıyla Karslılar koronavirüs risk haritasına anında ulaşabiliyorlar... İşte Kars'ın güncel koronavirüs risk haritası

  • 07 Mayıs 2020 14:26
  • A
  • A

Kars Olay-Hayat Eve Sığar uygulaması birçok yönden büyük avantaj sağlıyor. Vatandaşlar bulundukları bölgelerin corona virüs risk haritasına anında ulaşabiliyorlar... Uygulama sonrası önlem almak isteyen binlerce kişi 'Türkiye 'Hayat Eve Sığar' corona virüs risk haritası ve Kars'ta koronavirüs haritası' araması yapmaya başladı.

 

Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile yaşadığınız yerdeki corona virüs riskini görünteleyebilirsiniz.

 

Uygulama sayesinde Kars'ın corona virüs risk haritası ekrana geliyor. Aynı zamanda Kars Merkez ve ilçelere göre koronavirüs haritası da görülebiliyor.

 

7 Mayıs güncel verilerine göre Kars ilçe ilçe corona virüs haritası özelinde en fazla ve en az riskin olduğu bölgeler görüntülenebiliyor. 

 

HAYAT EVE SIĞAR UYGULAMASI NASIL İNDİRİLİR?
"Hayat Eve Sığar" uygulamasının indirilebileceği yerler şöyle:

 

- APPSTORE: https://apps.apple.com/tr/app/hayat-eve-s%C4%B1%C4%9Far/id1505756398?l=tr

 

- GOOGLE PLAY: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.saglik.hayatevesigar&gl=TR

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.