SİYASET Haber Girişi : 08 Ocak 2020 10:15

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tek Adam Esprisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile kendisine il başkanları sunumu yapan Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı arasında esprili diyaloglar yaşandı.

Kars Olay-AK Parti MYK ve MKYK toplantıları AK Parti Genel Merkezi'nde yapıldı.

 

Birçok konunun gündeme geldiği toplantılarda yeni il başkanları da görüşüldü.

 

"KILIÇDAROĞLU GİBİ MİYİM BEN"
Yeni atanan il başkanlarıyla ilgili sunum yapan AK Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir her atamayı "Sayın Cumhurbaşkanımızın onayıyla atanmıştır" şeklinde açıkladı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bu sözlere karşılık "Niye bana yıkıyorsun, tek başına mı atıyorum ben il başkanlarını? Sen benim önüme getiriyorsun, ben çoğunu tanımıyorum bile. İstişare yapıp atıyoruz. Kılıçdaroğlu gibi bana ‘tek adam’ mı diyorsun yani" diyerek espriyle karşılık verdi.

 

Yeni atanan il başkanlarının çoğunun mühendis olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Kandemir ise; "Avukat lobisini kıralım istedik." dedi.

 

Kaynak: Ensonhaber

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Olgun eğer 09 Ocak 2020 10:22

    Cumhuriyetimiz için hayırlısıyla olsun

  • vatandaş 08 Ocak 2020 19:37

    Değerli okurumuz yorumunuz onaylanmamıştır. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Lütfen yorumlarınızda küfür, hakaret, aşağılayıcı bir ifade, kanıtlanmamış bir iddiaya yer vermeyiniz. Unutmayınız ki bu uygulamamız adli soruşturmalar karşısında sizi de korumayı amaçlamaktadır. İlginiz için teşekkürler.