SİYASET Haber Girişi : 29 Ocak 2017 01:59

Bakan Arslan'dan ''Güçlü Türkiye için evet' Kampanyasına Destek

T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan 'sen de varmısın' çağrısında "evet" diyerek destek verdi.

Kars Olay-Bilindiği üzere önceki günlerde Rıdvan Dilmen'in, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin sosyal medya üzerinden 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyasına, ülkenin her yerinden, her kesiminden destek çığ gibi büyüyor.
 

BAKAN ARSLAN’DAN EVET KAMPANYASINA DESTEK
Söz konusu kampanyaya Bursa Osmangazi Belediyesi  Belediyem Benim Ekibi de katıldı ve 'evet' dedi. Ardından T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'a  'sen de varmısın' çağrısında bulundu.


BAKAN ARSLAN’DAN YANIT GELDİ
Bursa Osmangazi Belediyesi  Belediyem Benim Ekibi davetine aynı şekilde 'Bursa Osmangazi Belediyesi Belediyem Benim Ekibi, Elbetteki bende varım, İstikrarlı güçlü bir Türkiye için, birlik beraberlik kardeşlik içerisinde hedeflerimize erişmek için hep beraber bende varım bizde varız diyoruz' yanıtı verdi.


MİLLİ SAVUNMA BAKANI FİKRİ IŞIK’A SENDE VARMISIN? ÇAĞRISI
Bursa Osmangazi Belediyesi  Belediyem Benim Ekibi davetine “evet varım” diyen Bakan Arslan Milli Savunma Bakanı Fikri Işığa Çağrıda Bulunarak, “ve biliyorum ki Milli Savunma Bakanımız Fikri Işık’da var ancak yinede sormak istiyorum değerli Bakanım sizde  var mısınız?” diye sordu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.