SİYASET Haber Girişi : 14 Kasım 2022 23:13

Ahmet Arslan, Ülkeyi Karış Karış Gezerek Partililerle Buluşuyor

65. Hükümet Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, dur durak bilmiyor.

Kars Olay- Kars için yatırım ve projeleri gerek yerinde gerekse Ankara’da takibini yürüten Arslan, bir taraftan da AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen AK Parti Teşkilat Akademisi programları için ülkeyi karış karış gezerek partililerle bir araya geliyor.

Geçtiğimiz haftalar Güneydoğu’da gerçekleştirilen programlarda yer alan Ahmet Arslan’ın bu haftaki rotası ise Çankırı, Yozgat, Çorum ve Kırıkkale oldu. Arslan’ın katılımıyla son olarak 3. Dönem Dersleri hafta sonunda Kırıkkale’de Teşkilat Akademisi Türkiye Yüzyılı Başlığıyla gerçekleştirildi.

 

Programda, AK Parti Kars Milletvekili 65. hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti MKYK Üyesi Lütfiye Selva Çam, 24. Dönem Afyon Milletvekili Halil Ürün, Eğitimci Yazar Faruk Önalan, AK Parti Kadın Kolları Ar-Ge Başkanı Züleyha Karademir, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Başkanı Mustafa Kaplan, İlçe Belediye Başkanı ve çok sayıda teşkilat mensubu yer aldı.'Türkiye Yüzyılı', 'Seçim 2023', 'Siyasal İletişim - Yeni Nesil Medya' ve ‘Sıkça Sorulan Sorular’ konularında eğitmen olarak fikir ve tecrübe paylaşımında bulunan Arslan, Porgramları; "Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığımızın Kırıkkale’de düzenlediği Teşkilat Akademisi TÜRKİYE YÜZYILI programında dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. AK kadrolar; son 20 yılda kat ettiğimiz büyük mesafenin, Türkiye Yüzyılı hedeflerimizi gerçekleştirmenin teminatı olduğunun farkında.” Şeklinde değerlendirdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.