EKONOMİ Haber Girişi : 22 Aralık 2021 22:36

Yıldız Ailesi, 3. Altın Taç Ödülleri Gecesine Damga Vurdu

Bu yıl 3.'sü düzenlenen Altın Taç Türkiye'nin En'leri gecesine Yıldız ailesi damga vurdu.

Kars Olay- 3. Altın Taç Ödül Töreni için yılın en uzun gecesi olan 21 Aralık 2021 tarihini seçen Tayfun Kahya bu yıl düzenlenen ödül töreni organizasyonunda tema olarak kadına şiddet ve genç yaşta gelin olmak zorunda bırakılan kız çocukları için farkındalığa dikkat çekti.  

 

Bülent Ersoy, Hande Yener gibi Türkiye’nin tanınmış büyük sanatçılarını bir araya getiren Altın Taç ödülleri gecesine, Ankara'da iş hayatına devam eden Karslı hemşehrimiz Aydın Yıldız'ın sahibi olduğu Eryıldızlar Gayrimenkul damga vurdu.

 

Eryıldızlar Gayrimenkul firması adına ödülü alan  Aydın Yıldız yaptığı açıklamada; "Altıntaç Ödül Töreni Yıldızlar Gecesinde Firmamız AYN ERYILDIZLAR GAYRİMENKUL 2021 Yılının En İyi Ve En Çok Gayrimenkul Satan Firması Olarak Seçilmiş Olmanın Sevinci, Onuru ve Gururuyla Ödülümüzü Aldık.  Bu Ödülü Her Zaman Bize Destek Veren Bütün Eryıldızlar Ailesi, Çalışanları ve Müşterilerine Armağan Ediyoruz. Bu Gurur Hepimizin. 

 

 20 Yıldan Fazla Tecrübemizle Binlerce Aileyi Ev Sahibi Yapmanın Gururu ile Müşterilerimizin Kazancı Bizim Kazancımız İlkesiyle Yapmış Olduğumuz İşin Hakkını Vermeye Çalıştık. Allah’ın İzniyle Gücümüz Yettiğince Herkes Ev sahibi Olana Kadar Çalışmaya Devam Edeceğiz!

O zaman Hep Beraber Nice Başarı ve Ödüllere İnşallah." İfadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.