SİYASET Haber Girişi : 12 Şubat 2017 01:30

Vali Doğan’dan CHP’ye ziyaret

Kars Valisi Rahmi Doğan, yaklaşan referandum sürecinde AK Parti Kars İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne gerçekleştirdiği ziyaretin ardından bugün Cumhuriyet Halk Partisi’nde partililerle bir araya geldi.

Kars Olay-Referandum öncesi Kars’taki 3 büyükleri ziyaret eden Vali Doğan, bu ziyaretlerin yanlış anlaşılmaması gerektiğini, sürecin sağlıklı ve güvenlik açısından uygun geçmesi adına gerçekleştirildiğini hatırlattı. Cumhuriyet Halk Partisi Kars İl Başkanı Mustafa Aras ve parti yönetimi tarafından karşılanan Kars Valisi Rahmi Doğan, parti tutmanın takım tutmak gibi algılandığını ve bu durumun ortadan kalkmasıyla her şeyin daha güzel olacağını belirtti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kars İl Başkanı Mustafa Aras, Kars Valisi Rahmi Doğan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bizim devletimizden tek isteğimiz son günlerde ülkemizde en çok konuşulan konu haline gelen milli iradenin bütün taraflarını eşit gözle görme olayıdır. Bu durum olduğunda tabi ki herkes düşüncesinde ve seçiminde özgürdür ve referandumda bir tercihtir. Bu anlamda bu referandumun ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Kars Valisi Rahmi Doğan’da parti ziyaretlerindeki asıl amacın seçim güvenliği, sandık güvenliği, miting güvenliği gibi konular olduğunu kaydederek, Kars’ın etnik yapı anlamında çok zengin olduğuna ve buna rağmen herkesin birbirine üst düzeyde saygı gösterdiğine işaret ederek, çalışmalarda ve süreçte her kesime ayrı ayrı başarı dileklerini iletti.

KAFKAS HABER AJANSI
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.