SİYASET Haber Girişi : 19 Mart 2023 13:50

Uğur Boy MHP'den Aday Adaylığını Açıkladı

Kars'ta sevilen iş insanı Uğur Boy Aday Adaylığını açıkladı.

Kars Olay-   14 Mayıs'ta yapılacak genel seçimler için  Milliyetçi Hareket Partisi Kars Merkez İlçe Başkanlığından  istifa eden Uğur Boy Aday Adaylığını açıkladı.

 

Boy, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için  MHP il binasına kendisine destek verenlerle birlikte gelerek resmi aday adaylık başvurusunda bulundu. 

 

Başvuru dilekçesini  Milliyetçi Hareket Partisi Kars İl Başkanı Tolga Adıgüzel'e  kendisini seven ve destekleyenlerle birlikte teslim eden Boy yaptığı açıklamada; " Bugün itibariiyle 4 yıldır şerefle üstlendiğim Merkez İlçe Başkanlığından istifa ederek milletvekilliği aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Görev talep edilmez, verilir ahlakı ve şiarıyla bu yola çıkmış bulunmaktayız. Allah çıktığımız bu yolda bizi bizlere karşı mahcup etmesin." İfadelerini kullandı. 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Bir Seçmen 03 Nisan 2023 13:56

    Sayın Başkan Uğur BOY; Her zaman ve her konuda samimi olmanız, ayrımcı (ırkçı) olmayan kişiliğiniz, fanatikliği tasvip etmeyişiniz, karşılığını beklemeden yardımsever olmanız, kibirsiz ve mütevazi olmanız, memleketini seviyor olmanız ve gelişmesi için projeler üretmeniz vb. özellikleriniz ile sizi tanıdım. Mevlam sizi utandırmasın.