İLÇELER Haber Girişi : 31 Ağustos 2021 23:18

SUÇ MAKİNESİ BU KEZ ŞANSINI SELİM'DE DENEDİ!

İntiharı meslek haline getiren suç makinesi Hasan .İ bu kez soluğu Kars'ın Selim ilçesinde aldı. 

Kars Olay- Kars’ın Selim ilçesinde  bir binanın çatısına çıkan Hasan İ. adlı suç makinesi sahte İntihar girişiminde bulundu. 

 

     

SAHTE İNTİHAR GİRİŞİMİ 5

Geçtiğimiz aylarda Ardahan'da görülen Hasan İ. Başkan gelmezse atlarım  diyerek Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir'i 2000 tl dolandırmıştı.

İntiharı meslek haline getiren Hasan İ. daha sonra Göle, Kars ve Sarıkamış'ta  sahte intihar girişiminde bulunmuştu. Göle, Kars ve Sarıkamış'ta istediğini alamayan  sahte intihar girişimcisi Hasan İ. bu kez şansını Kars'ın Selim ilçesinde  denedi.

 

 

HASAN İ. BU KEZ SOLUĞU SELİM'DE ALDI AMA OLMADI!

Eline kırık bir cam arçası  alan intiharcı Belediye başkanı gelmezse kendimi kesecem, buradan atlayacam diyerek bağırdı. Sahte intiharcı H.İ polisin ikna çalışmaları sonucu intihardan vaz geçti.  

Sahte intiharcı H:İ,  sağlık ekipleri ve emniyet güçleri tarafından emniyete götürüldü. Emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakılan  sahte intiharcının bir sonraki durağı ise merak konusu oldu.

Bu zamana kadar 85 kez intihar girişiminde bulunan  suç makinesinin, 124 suç kaydı bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.