KARS Haber Girişi : 20 Mart 2023 15:10

Remzi Aras Aday Adaylığını Açıkladı

Remzi Aras AK Parti’den milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunu yaptı

Kars Olay- AK Parti’de uzun yıllar il başkanlığı görevinde bulunan İşadamı Remzi Aras,14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığıı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için AK Parti’den Kars Milletvekilliği Aaday  Adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Başvuru dosyasını AK Parti İl Başkanlığında yönetime sunan Remzi Aras, “Bugün buraya her zaman üyesi bulunduğum, onur duyduğum, gurur duyduğum AK Parti’ye 28. Dönem milletvekilliği aday adaylığı için müracaat etmiş bulunmaktayım. Öncelikle ülkemize, milletimize, ilimize, halkımıza hayırlı olur inşallah. Seçilecek arkadaş kim olursa olsun ben yine partimizin bir neferi olarak gelip partime gece-gündüz çalışacağım. Teşkilat mensubu bir kardeşiniz olarak il yönetimine bugün ki müracaatımızda gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bugün ve yarın da partimizin ve sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bir neferi olarak gece-gündüz, dur-durak bilmeden çalışarak inşallah Kars’ta oyumuzu artırarak, gücümüze güç katarak yolumuza devam edeceğiz. Buradan hepinize katılımınız için teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.