SİYASET Düzenleme Tarihi : 07 Ekim 2020 08:19 Haber Girişi : 07 Ekim 2020 08:37

MHP'li Adıgüzel: 'Yine Yeniden Bismillah…'

Yeniden MHP Kars İl Başkanı seçilen Tolga Adıgüzel, “Artık yepyeni bir sayfa açılmıştır. Hiç kimse partimizi ve bizleri hırsızlarla, rüşvetçilerle, ahlaksızlarla aynı kefeye koyamaz." dedi.

Kars Olay-27 Eylül 2020 tarihinde yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Kars İl Başkanlığı 13. Olağan Kongresi sonucunda, MHP Kars İl Başkanlığına tek aday olarak giren Tolga Adıgüzel, bugün yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Kars Merkez İlçe Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.

 

Ardından “Yine yeniden Bismillah…” başlığıyla bir basın açıklaması yayımlayan Adıgüzel, artık yepyeni bir sayfanın açıldığını belirterek, “Hiç kimse partimizi ve bizleri hırsızlarla, rüşvetçilerle, ahlaksızlarla aynı kefeye koyamaz. Bu saatten sonra bizlere bu tür yakıştırma yapanlar, en basit tabiri ile şeref ve haysiyet yoksunu çukur insanlardır.” ifadelerini kullandı.

 

Tolga Adıgüzel‘in açıklamasında şu ifadeler yer aldı.
“Karslı hemşerilerimize, il delegelerimize, yeni seçilmiş olan; ilçe, merkez ilçe ve MHP Kars İl Yönetimimizin değerli mensuplarına en kalbi duygularımla selam ve muhabbetlerimi sunuyorum. Yüce Allah, hepimize hayırlı görevler yapmayı nasip etsin inşallah.

“HİÇ KİMSE PARTİMİZİ VE BİZLERİ HIRSIZLARLA, RÜŞVETÇİLERLE, AHLAKSIZLARLA AYNI KEFEYE KOYAMAZ”
Gazi Kars’ımıza, vatanımıza, milletimize ve partimize yakışır bir şekilde hizmet etmek tek gayemizdir. Artık yepyeni bir sayfa açılmıştır. Hiç kimse partimizi ve bizleri hırsızlarla, rüşvetçilerle, ahlaksızlarla aynı kefeye koyamaz. Bu saatten sonra bizlere bu tür yakıştırma yapanlar en basit tabiri ile şeref ve haysiyet yoksunu çukur insanlardır.

 

Hasbelkader bu harekette bulunmuş fakat nefislerine yenik düşerek her türlü alçaklığı sergilemiş olan soysuzlarla aramızda demirden dağlar vardır. O hırsızların, o soysuzların yaptıklarını, şahsım veya yönetim kurulu üyelerimizden herhangi birimiz yaparsak Cenab-ı Allah bizleri bugünden kahruperişan etsin. Bizler Allah’tan korkar, Yusuf yüzlülerden utanırız. Amacımız; ahlaklı, şerefli, namuslu, helali ve haramı bilerek hizmet etmektir.

“ESKİ ÇAMLAR BARDAK OLDU ARTIK”
Bizleri öncekilerle kimse karıştırmasın. Gittikleri yerin bir türlü yenisi olamayan kendilerine “eski” sıfatı takanlara da şunu söylüyorum: “Eski çamlar bardak oldu artık.” El ele, sırt sırta vererek fitneye, fesada, yalana, dedikoduya, iftiraya, etnik bölücülüğe fırsat vermeden bize emanet edilen dava sancağını hak ettiği en güzel yerlere hep beraber taşımak temennisiyle.
Bizler seferle emrolunduk, zafer Allah’tandır.
Selam ve dua ile.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • ülkücü 14 Ekim 2020 01:57

    Değerli okurumuz yorumunuz onaylanmamıştır. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Lütfen yorumlarınızda küfür, hakaret, aşağılayıcı bir ifade, kanıtlanmamış bir iddiaya yer vermeyiniz. Unutmayınız ki bu uygulamamız adli soruşturmalar karşısında sizi de korumayı amaçlamaktadır. İlginiz için teşekkürler.

  • Yener 07 Ekim 2020 08:55

    ................. nın hırsız olduğunu kabul ediyorsun o zaman...Peki soru bu hırsızlık yapanın yanında kar mı kalacak.