SİYASET Haber Girişi : 02 Şubat 2017 08:09

Kars'ta İlk CHP 'HAYIR' Dedi

Kars CHP İl Başkanı Mustafa Aras 'sen de varmısın' çağrısında "hayır" dedi. CHP Kars İl Başkanlığı “Hayır” için dört koldan çalışmaya devam ediyor. İlçe ziyaretleri, sosyal medya çalışmalarıyla referanduma hayır çıkması için çalışan CHP Kars, son olarak v

Kars Olay- -Bilindiği üzere önceki günlerde Rıdvan Dilmen'in, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin sosyal medya üzerinden 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyasına, CHP Kars İl Başkanı ve partililer hayır diyerek tepkilerini dile getirdiler.
Partililerin çektiği videoda "Şu anda Cengiz Topel Caddesinde İl Başkanımızla birlikte Kars'ın eksi 30 derecesinde sokaklardayız. Ben hayır diyorum eksi 30 dereceden il başkanımıza sözü veriyorum" diyerek referandum için şimdiden hayır diğeceğini belirtti.

 

BAŞKAN ARAS: "TEK ADAM DİKTATÖRLÜĞÜ'NE HAYIR"
Kars CHP İl Başkanı Aras ise çektiği videoda "Evet Arkadaşlar demokrasi için tek adam diktatörlüğüne hayır, gelecek için hayır, özgürlük ve özgür irade için hayır" dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.