KARS Haber Girişi : 06 Temmuz 2021 22:27

KARS TÜRKAV ‘da GÖREV DEĞİŞİMİ

Türkav Kars Şubesi Başkanlığına, Kars'ta eğitim camiasında önemli bir yere sahip olan Volkan Karakaya atandı.

Kars Olay- Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı Kars İl Başkanlığı görevini yürüten Murat ŞANLI’nın yerine, TÜRKAV genel başkanı Ebubekir Sıddık KORKMAZ’ın olurları ile Volkan KARAKAYA atandı. 

Burayı sizin için ayırdık

 

 

 TÜRKAV NEDİR?

TÜRKAV üyelerinin kültürel, mesleki bilgi ve becerilerini arttıracak faaliyetlerde bulunduğu gibi Türk milletine ve ülkesine gönülden bağlı, vatan, millet sevgisi ve Allah korkusu olan kadroların yetişmesi ve dolayısıyla yönetim kadrolarında bulunması için çalışmalar yapmaktadır. Üyeler arasında sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı gerçekleştirmek ve kültürel faaliyetlerde bulunmakla birlikte, üyelerine çeşitli ekonomik ve sosyal yardımlarla beraber, üyelerinin mesleki bilgilerini, görgülerini, becerilerini arttırmak amacıyla çalışmalar yapar. Ayrıca kamunun ihtiyaç duyduğu sosyal, kültürel ve stratejik konularda araştırmalar, incelemeler yaparak veya yaptırarak, yapılan bu çalışmaları gerekirse raporlar halinde getirerek kamuoyunu bilgilendirir.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.