KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 29 Aralık 2019 12:14

Kars'ta Öğretmenler Fotoğraf Sergisi Açtı

Kars'ta görev yapan öğretmenlerin açtığı "Yurda Açılan Eşik Kars" fotoğraf sergisi ilk gününde vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Kars Olay-Kars'ta görev yapan öğretmen Reha Paşa Soncan ve arkadaşları tarafından Kars'a ait fotoğrafların yer aldığı "Yurda Açılan Eşik Kars" fotoğraf sergisi ziyaretçilerini ağırladı.

Gazi Ahmet Muhtar Paşa (GAMP) Konağı'nda açılan sergiye vatandaşlar ve özellikle Doğu Ekspresiyle Kars'a gelen turistler ilgi gösterirken sergi pazar günüde açık olacak.

Fotoğraf sergisini düzenleyen öğretmenler yaptıkları açıklamada; "İki öğretmen olarak çıktığımız bu yolda ilerlerken hayalimiz olan ilk sergimizi açtık. Özellikle çocukların ilgisini kazanmak ve ilgilerini güzel ve farklı alanlara  yönlendirmek adına bu adımı attık ve devamını getirmek istiyoruz. Halkımızın ilgisi ve desteği çok güzeldi herkese çok teşekkür ediyoruz. Desteklerinizin devamını bekliyoruz." ifadelerine yer verdiler.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.