ASAYİŞ Haber Girişi : 06 Nisan 2020 23:55

Kars'ta Jandarmadan Radar Uygulaması

Kars İl Jandarma Komutanlığı 1-2-3-4 Nisan 2020 tarihleri arasında hız yapan araçlara yönelik “Radarlı Özel Trafik Uygulaması” yaptı.

Kars Olay-Kars Valiliği kontrolünde, İl Jandarma Komutanlığı tarafından 1-2-3-4 Nisan 2020 tarihleri arasında 58 personelin katılımıyla hız yapan araçlara yönelik “Radarlı Özel Trafik Uygulaması” icra edildi.

Burayı sizin için ayırdık

 

1.228 aracın kontrol edildiği uygulama sonucunda; 71 araca hız sınırlarına uymamaktan toplam 24.812 TL idari para cezası kesildi.

 

Açıklamada, “Kars İl Jandarma Komutanlığı,  asli vazifesi olan tüm vatandaşlarımızın emniyet ve huzuru ile asayişin temin ve muhafazasını sağlamak için sorumluluk sahasında faaliyetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir.” denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • öğretmen 07 Nisan 2020 23:04

    Değerli okurumuz yorumunuz onaylanmamıştır. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Lütfen yorumlarınızda küfür, hakaret, aşağılayıcı bir ifade, kanıtlanmamış bir iddiaya yer vermeyiniz. Unutmayınız ki bu uygulamamız adli soruşturmalar karşısında sizi de korumayı amaçlamaktadır. İlginiz için teşekkürler.