Kars'ta 'Her Çocuk Bir Umut, Her Umut Bir Gelecek' Projesi Devam Ediyor

Kars Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü (TDP) polisleri Hacı Halil Köyü ve Derecik Köylerindeki ana okul ve ilkokullarını ziyaret ettiler.

  • 12 Ekim 2019 23:58
  • A
  • A

Kars Olay-Kars Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü (TDP) görevlilerimizce “ÇOGEP” kapsamında yürütülen “Her Çocuk Bir Umut, Her Umut Bir Gelecek” projesi kapsamında, merkeze bağlı Hacı Halil Köyü ve Derecik Köylerinde bulunan anaokul ve ilkokullar ziyaret edilerek öğrencilere “Temel Güvenlik-Genel Güvenlik ve Asayiş” konularında bilgilendirme faaliyeti ve ilkokul öğrencileri ile kitap okuma etkinliği yapıldı. Ayrıca etkinlik sırasında anaokulu öğrencilerine 30 adet Toplum Destekli polis bebek oyuncağı, TDP çocuk boyama kitabı ve kuru boya kalemi, renkli balonlar hediye edilmiş, hoş ve mutlu bir şekilde vakit geçirmeleri sağlandı.

Kars İl Emniyet Müdürlüğü olarak; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza duymuş olduğumuz sevgi ve birlikte geçirmiş olduğumuz zamanın bizlere vermiş olduğu mutlulukla benzer etkinliklere devam edilecektir.” denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.