KARS Haber Girişi : 24 Ocak 2020 14:47

Kars Polisi Çocukları Mutlu Ediyor!

Kars İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü görevlilerince, çocukları ısıtan bir etkinlik düzenlendi. Çocuklara önce eğitici film izlettirildi ardından da mont dağıtımı yapıldı.
Kars Polisi Çocukları Mutlu Ediyor! Kars Polisi Çocukları Mutlu Ediyor!

Kars Olay-Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, müdür yardımcıları, şube amirlerinin de katıldığı etkinliğe çocuklar aileleriyle birlikte geldi. Emniyet Müdürlüğü’nün konferans salonundaki etkinlik önce tanışmayla başladı. Polislerle tanışan çocuklar yerlerini alırken birbirleriyle da tanışma imkanı buldular. Bu sırada polisler çocuklara cips ve çikolata ikramında bulundu.

 

Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, eşi ve çocuklarıyla birlikte geldiği salonda çocuklara, “Sizleri bugün burada ağırlamaktan son derece mutlu olduk. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Sizlerin huzuru ve geleceği için çalışıyoruz. Sizler mutlu olun yeter” dedi.

 

Daha sonra 1 saatlik bir çocuk filmi izlettirildi. Filmden sonra da Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, eşi ve çocuklarıyla mont dağıtımı yaptı. Çocuklara montları kendi eleriyle giydiren Sağdıç, sohbet de ederek mutluluklarını paylaştı.

 

Emniyet Müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin de mont dağıtımı yaptığı etkinlik toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.