KARS Haber Girişi : 06 Şubat 2023 16:29

KARS DEPREM BÖLGELERİ İÇİN TEK YÜREK

KARS DEPREM BÖLGELERİ İÇİN TEK YÜREK
Bu sabah Kahramanmaraş pazarcık merkezli meydana gelen ve birçok ilde hasar ve can kaybına neden olan deprem bölgelerine yardım için, Kars bütün kurumları ve halkı ile tek yürek oldu.

Kars Olay- Bu sabah Kahramanmaraş pazarcık merkezli meydana gelen ve birçok ilde hasar ve can kaybına neden olan deprem bölgelerine yardım için, Kars bütün kurumları ve halkı ile tek yürek oldu.

 

65.Hükümet ulaştırma Bakanı Ak parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, çeşitli ziyaret ve çalışmalar için bulunduğu Kağızman ak parti ilçe başkanlığında açıklamalarda bulundu, Arslan maalesef bu sabah bir afetle hepimiz sarsıldık, öncelikle depremde hayatını kayıp edenlere ALLAH’TAN rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Devletimiz bütün imkânlarını şuan seferber etmiş durumda 86 milyon tek yürek, herkes elinden gelenin fazlasını yapmak için uğraşıyor bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 

Bizlerde Kars olarak, Valiliğimizin koordinesinde deprem bölgelerine, çalışmalara destek için birçok ekibimizi yola çıkarttık. Afad,umke,jandarma,112 acil ekiplerimizden arkadaşlarımız gerekli araç gereç ve ekipmanları ile yoldalar, diyen Ahmet Arslan aynı zamanda deprem bölgelerine yardım ulaştırmak isteyen herkesin valilikler kanalı ile ulaştırmaları ricasında bulundu.

 

Kağızman programını yarıda kesen Ahmet Arslan il merkezinde deprem bölgelerine ulaştırılacak destek ve yardımların koordinesi için karsa hareket etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.