KARS Haber Girişi : 09 Mayıs 2022 20:02

Kars Damızlık Koyun Keçi Birliği Başkan Adayı Mehmet Yılmaz, Vites Büyüttü

Kars İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkan adayı Mehmet Yılmaz, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Kars Olay- 2 bin 500 üyenin oy kullanacağı 14 Şubat 2022 tarihinde  “güvenlik zafiyeti ve yaşanan kargaşa”  nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen seçim,  15.Mayıs.2022'de yapılıyor.

 

Kars İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkan adayı Mehmet Yılmaz, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

 

Bu hafta Digor ilçesinde mesai harcayan yılmaz, Bacalı, Yeniköy, Düzgeçit, Yemençayır, Kocaköy, Çatak, Yaylacık ve Şatıroğlu gibi köylerde üreticileri ziyaret edererek destek istedi. 

 

Kars ve ilçelerde üreticilerden ciddi anlamda destek ve teveccüh gören Yılmaz, seçim haftasına girerken vites büyüterek bütün üreticilere ulaşmaya gayret ediyor. 

 

Kars  genelinde tüm damızlık koyun keçi yetiştiricilerine güzel hizmetler verebilmek için  canla başla çalışacan Yılmaz, 15.Mayıs.2022'de İsmail Aytemiz Spor salonunda yapılması planlanan seçime  üreticileri oy kullanmaya ve destek olmaya davet etti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.