EĞİTİM Haber Girişi : 13 Kasım 2019 23:45

Kafkas Üniversitesi’nde Kurumsal Eğitim Semineri

Kars Kafkas Üniversitesi ve Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) Teknik Destek Programı Kapsamında start alan Genel Sekreterliğe bağlı idari yöneticilerine yönelik “Güçlü Çalışan, Güçlü Kurum” sloganıyla “Değişim Yönetimi Projesi“ eğitimi devam ediyor.

Kars Olay-KAÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen eğitime, Genel Sekreter Alparsan Yüce, Genel Sekreter Yardımcıları ve idari birim yöneticileri katıldı.

Proje kapsamında, ülkemizin önde gelen birçok ulusal ve uluslararası kurumlara danışmanlık ve eğitim koçluğu yapan Eğitmen Hülya Mutlu, idari birim yöneticilerine danışmanlık eğitimi veriyor. Mutlu’nun danışmanlığında yürütülecek ve 3 ay sürecek proje kapsamında yöneticilere, iş ve işlemlerde operasyonel süreçlerin iyileştirilmesi,  kurumun geleceğe hazırlanması, etkili ve sürekli bir kurum kültürü anlayışının oluşturulması, kurumsal liderlik,  kurum içi koçluk sisteminin uygulamaya geçirilmesi ve performans yönetimi konularında danışmanlık ve eğitim programları veriliyor.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.