Her Çocuk Bir Umut, Her Umut Bir Gelecek

Kars Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü görevlilerince “ÇOGEP” kapsamında yürütülen “Her Çocuk Bir Umut, Her Umut Bir Gelecek” projesi devam ediyor.

  • 08 Ekim 2019 23:30
  • A
  • A

Kars Olay-Kars Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü görevlilerince “ÇOGEP” kapsamında yürütülen “Her Çocuk Bir Umut, Her Umut Bir Gelecek” projesi uygulamaları hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda, Kars Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulamalı Anaokulu ziyaret edilerek çocuklara Temel Güvenlik ve Asayiş konularında bilgilendirme yapıldı. Ayrıca, etkinlik sırasında çocuklara Toplum Destekli polis bebek oyuncağı, TDP çocuk boyama kitabı ve kuru boya kalemi hediye edilerek hoş ve mutlu bir şekilde vakit geçirmeleri sağlandı.

Açıklamada, “Kars İl Emniyet Müdürlüğü olarak; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza duymuş olduğumuz sevgi ve birlikte geçirmiş olduğumuz zamanın bizlere vermiş olduğu mutlulukla benzer etkinliklere devam edilecektir.” Denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.