KARS Haber Girişi : 05 Ağustos 2022 15:32

Güvenlik Kamerasına Bakış Atan Profesyonel Hırsız Kars'ın Kabusu Oldu

Kars'ta esnafın kabusu haline gelen hırsız hem soygun yaptı hem güvenlik kamerasına aldırış etmeden kameraya bakış attı.

Kars Olay-  Kars'ta, Cumhuriyet Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde  bulunan iş yerlerini soyan hırsızın cesareti pes dedirtti.  Gecenin karanlığını fırsat bilen hırsızın rahatlıkla yaptığı soygun İnönü Caddesi üzerinde bulunan bir işletmenin güvenlik kamerasından.

 

Güvenlik kamerasına yakalanan hırsız, kameraya aldırış etmeden hem kasayı soydu hem dolaptan aldığı  soğuk içeceği keyifle içti.

 

Esnafın kabusu haline gelen hırsızın aynı gecede 3 işletmeyi soyduğu bilgisi edinildi. Hırsız, sabah 04.15 saatlerinde girdiği işletmenin kasasını soyarak işletmede bulunan kıyafet ve ayakkabıları da çaldı. Maske ve şapkayla kamufle olmuş hırsızın  bilgisayar ve elektronik cihazları çalmaması dikkatlerden kaçmadı.

 

Oldukça profesyonel olduğu her halinden anlaşılan ve esnafa yüklü miktarda zarar veren  hırsızın, yakalanıp yakalanmadığıyla ilgili yetkili mercilerden henüz bir açıklama yapılmadı.  

 

Hırsızlık olayından dolayı zarara uğrayan İşletme sahipleri polise gidip şikayette bulundu. Güvenlik kamerası kayıtlarını alan polis  hırsızın bulunması için tahkikat  başlattı.  İşletme sahiplerinin tek isteği ise başka soygun olayları meydana gelmeden  hırsızın bir an önce bulunması.

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.