SİYASET Haber Girişi : 21 Mart 2023 14:40

BU TECRÜBE HER İLE NASİP OLMAZ; Ahmet Arslan Kars İçin Yeniden Aday Adayı

Bölgenin Beklediği Haber Geldi: Arslan, Kars İçin Yeniden Aday Adayı.

Kars Olay-  40 yıllık mühendislik, 6 yıllık genel müdürlük, 12 yıllık milletvekilliği ve 2 yıldan fazla bakanlık tecrübesi ile…

65. Hükumet Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan 28. Dönem KARS milletvekilliği aday adaylığı için başvuruda bulundu. 

Kamu ve özel sektörde geçen 40 yıllık Mühendislik Tecrübesi, 6 yıl Türkiye’nin en önemli genel müdürlüklerinden olan Demiryollar, Limanlar ve Hava Meydanları (DLH) İnşaatı Genel Müdürlüğü, 12 Yıllık milletvekilliği tecrübesi ve Türkiye’nin birçok büyük projesinin imzacısı olan Arslan, bilgi ve birikimlerini hayata geçirme noktasında ülkenin ve Kars’ın önemli isimleri arasındaki yerini koruyor. 

Özellikle Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı bölgesine yapılan tarihi yatırımlarla taçlandırdığı 2 yıldan fazla Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme ve Bakanlığı tecrübesi ile Türkiye için, Kars için yeniden aday adayı olan Arslan’ın başvurusu bölgede sevinçle karşılandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 21 yıldır devam eden hizmet kervanının yanı sıra Kars’a hizmetlerin artarak devamı, bölgeye hizmetlerin artarak devamı, ülkedeki önemli yeni projelere sağlayacağı katkılarla başvurusunu yapan Arslan’ın yeniden aday adayı olması aynı zamanda Ağrı, Iğdır, Kars ve Ardahan illerindeki yatırımların devamı ve yeniliği için önemli ölçüde fırsat niteliği taşıyor.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.