KARS Haber Girişi : 09 Eylül 2022 16:36

Başkan Daşdelen'den Vali Yardımcısı Taşkın'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Kars Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Ercüment Daşdelen, Kars Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Vali Yardımcısı Ramazan Taşkın'ı ziyaret etti.

Kars Olay- Kars Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Küresel Gazeteciler Konseyi, Avrasya Medya ve İletişim Konfederasyonu, Türk İnternet Medya Birliği Kars İl Başkanı Ercüment Daşdelen, Cumhurbaşkanlığının 12 Ağustos 2022 tarih ve 2022/392 Sayılı kararıyla Manisa Köprübaşı Kaymakamı olarak görev yapmaktayken Kars Vali Yardımcısı olarak atanan ve Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Ramazan Taşkın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcısı ve Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Taşkın, “Kars’ta görev yapmaktan memnuniyet duyuyorum. Kars kadim ve köklü geçmişe sahip tarihi bir şehir. Kars’ta vatandaşlarımız hizmetin en güzeline layıktır.  Rabbim Serhat Şehrimiz Kars’a güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin” dedi.

Başkan Ercüment Daşdelen’de, Kars Gazeteciler Cemiyeti, Küresel Gazeteciler Konseyi, Avrasya Medya ve İletişim Konfederasyonu, Türk İnternet Medya Birliğinin yapmış olduğu faaliyetler hakkında ve önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek projeler hakkında Vali Yardımcısı/Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Taşkın’a bilgiler verdi.

Ziyarette, Başkan Daşdelen ile Vali Yardımcısı ve Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Taşkın daha sonra bir süre sohbet ettiler.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.