İLÇELER Düzenleme Tarihi : 15 Ekim 2020 23:50 Haber Girişi : 15 Ekim 2020 23:52

Arpaçay'da O Köy Karantinaya Alındı

Kars Valiliği Koronavirüs tedbirleri kapsamında Kars'ın Arpaçay ilçesi Akçalar Köyü'nün karantina altına alındığını duyurdu.

Kars Olay- Kars Valiliği'nden yapılan açıklamada: "Koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında; Arpaçay İlçesi Akçalar Köyü 15 Ekim 2020 Perşembe günü saat 17.00 itibariyle karantinaya alınmış olup, köye giriş-çıkışlar durdurulmuştur." denildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Kars sevdalısı 17 Ekim 2020 12:02

    İshak kardeş güzel yazmış. İnsanlar duyarlı,saygılı ve bilinçli olursa ancak hastalik artmaz. Kul hakkı vebalini düşünen de yok Allah'ım

  • İSHAK KAYA /BURSA 16 Ekim 2020 13:53

    Kendisinin ve kocasının covid hastası olduğunu bile bile kocasını istanbul da bir hasatanede bırakıp elini kolu sallayarak adeta şeytanın davetiyle Karsa, Oradan da Arpaçay a kadar giden ve iki köye covid bulaştırıp zaten hasta bir insanın ölümüne sebep olan bu yaratığa karsa kadar dur diyen olmadımı bunun gibi ölüm melekleri hala toplum içerisinde işi ciddiye almadan geziyorlar hala işin ciddiyetinde değiller insan öldürdünüz farkındamısınız Allah bunlar gibi umursamazlardan masum insanları korusun