KARS Haber Girişi : 04 Ekim 2021 16:55

Ahmet Arslan Açıkladı, Kars genelinde barınma sorunu yoktur!

65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Ak Parti 6. Dönem MKYK üyesi ve Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Kağızman ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu.
Ahmet Arslan Açıkladı, Kars genelinde barınma sorunu yoktur!

Kars Olay-65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, Ak Parti 6. Dönem MKYK üyesi ve Kars Milletvekili Ahmet Arslan açıkladı, Kars genelinde yurt ve barınma sorunumuz yoktur.

 

Ahmet Arslan, "Sayın cumhurbaşkanımız himayelerinde Milli Eğitim bakanlığımızın ve ilgili kurumların desteği ile ilimiz merkez ve ilçeler dahil gerek üniversite gerek ortaöğretim öğrencilerimizin tamamı yurtlara yerleşti . Sadece Sarıkamış ilçemizde eksik olan yurt sayımız için yeni bir yurt daha yapıyoruz oradan kaynaklı eksikleri Kars merekeze taşıma ile çözmüş bulunmaktayız. İlimiz genelinde bulunan yurtlarımızın tamamı misafir öğrencilierimzi ağırlayacak donanıma sahiptir dedi.

 

Kağızman Kaymakamı olarak atanan  Kağızman'ın yeni kaymakamı, Hamza Türkmen'e  hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Arslan ziyaretler kapsamında  yeni yapılan 16 derslik yatılı bölge okulunu ziyaret edip Ahmet Arslan fen lisesinde incelemelerde bulunarak öğrencilerle bir araya gelip şimdiki imkanların kolaylığını anlatarak başarılı olmaları konusunda nasihatlarda bulundu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.