KARS Haber Girişi : 11 Ağustos 2022 01:56

Ahmet Arslan'a Akyaka ve Arpaçay'da Yoğun İlgi

65. Hükümet Ulaştırma Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan ve AK Parti Kars il teşkilatı Arpaçay ve Akyaka ilçelerine ziyaret gerçekleştirerek, vatandaşlarla ve partililerle bir araya geldiler.

Kars Olay- 65. Hükümet Ulaştırma Bakanı, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan ve  AK Parti Kars il teşkilatı Arpaçay ve Akyaka ilçelerine ziyaret gerçekleştirerek, vatandaşlarla ve partililerle bir araya geldiler.Arpaçay ilçesinde teşkilat mensuplarıyla birlikte Tanrıverdi ve Aktaş ailelerine taziye ziyaretinde bulunan Arslan, ilçede esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla hasbihal etti. Vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Ahmet Arslan, gösterilen ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Teşkilat mensuplarıyla birlikte Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay’ı makamında ziyaret eden AK Parti Kars heyeti, Arpaçay’da devam eden ve planlanan çalışmalar ile destek oluşturulan proje ve yatırımları istişare ederek ilgili kurumlarla görüşme gerçekleştirdiler.Arpaçay kaymakamı Mustafa Uğur Özerden’i de ziyaret eden Arslan ve beraberindekiler ilçede ve köylerinde yapılan çalışmaları takip ederek, planlanan yatırımlar hakkında istişarede bulundular.Akyaka Ziyaretinde de Kürekdere Köyü’nde yapılan Taziyeevi çalışmalarında incelemelerde bulunan Ahmet Arslan, burada yaptığı açıklamada; “Kaynak oluşturarak; teşkilatlarımızın ve Meclis üyelerimizin takipleri ve kaymakamlarımız ile özel idare ekiplerimizin çalışmalarıyla Köylülerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz.” dedi.

 

Akyaka ilçesinde de vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ahmet Arslan, esnaf ziyareti gerçekleştirerek uzun süre hasbihal ettiği Akyaka esnafına ve hayırlı işler diledi. Ardından Teşkilat mensuplarıyla birlikte Akyaka Belediye Başkanı Ergüder Toptaş’ı ziyaret eden Arslan, Başkan Toptaş’ın Akyaka ilçesindeki yaptığı ve yapacağı çalışmalar ile destek olunan proje ve yatırımlar hakkındaki istişaresinde bilgi tazeledi.Akyaka kaymakamı Selçuk Köksal’a da makamında ziyaret gerçekleştiren AK Parti Kars heyeti, ilçede ve köylerde yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulundular.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • 36 kars 14 Ağustos 2022 15:13

    Acaba Akyaka ve Arpaçay ne yaptı